15

04.2018

12:21

Betsafe saaliliiga võitis tänavu Tallinna FC Cosmos, kes on finaalseerias kindlalt üle Narva United FC-st.

Kolme võiduni peetud finaalseerias ei saanud Narva ühtki võitu. Cosmos alistas nad esmalt kodus 6:2, seejärel võõrsil 5:0 ning viimati kodus Kehras 5:1.

Eilses kolmandas mängus oli 2.33 pärast avavile Cosmos ees juba 2:0, kui kohtumiste esimestel minutitel olid täpsed Nikita Tšernei ja Ilja Krivošein. Järgmist väravat pidi Kehra publik ootama 27. minutil alguseni, kui Cosmose viis 3:0 juhtima Pavel Rubel. Roman Vedehhov tõi küll 36. minuti keskel Narva kahe värava kaugusele, kuid mängu lõpp kuulus Cosmosele - 37. minuti lõpus lõi Rubel veel ühe ja mängu viimaseks jäi Erik Grigorjevi penalti 38. minutil.

Play-off mängude suurimaks väravakütiks oli Grigorjev seitsme tabamusega. Kuus väravat lõi pronksimeeskonna FC Rinopali mängija Sergei Kostin, viiega oli kolmas Cosmose mees Pavel Rubel. Täpseim sööduandja oli Artur Makarov (FC Rinopal) seitse väravasööduga.

Cosmose jaoks oli tegu teise Eesti meistritiitliga, viimati olid nad triufmeerinud 2016. aastal. Möödudnud aastal võidutses Betsafe saaliliigas Narva.