10

03.2024

21:52

VIDEO | Bunker Partner alistas vastase lisaajal, Sillamäe Silmet teenis suureskoorilise võidu

Sel nädalavahetusel, 9. ja 10. märtsil mängiti Coolbet saaliliigas esimesed poolfinaalkohtumised, mille järel astusid finaalpääsmele lähemale Tallinna Bunker Partner ja Sillamäe Silmet.

Esimene poolfinaal Tallinna FC Bunker Partneri ja Tartu vald Ravens Futsali vahel oli niivõrd tasavägine, et mängu võitja selgitamisel said otsustavaks lisaaja viimased viis minutit, mil Bunker Partner vormistas vastase üle 5:2 võidu. Ravens Futsal haaras juhtpositsiooni juba mängu esimesel minutil, kuid vaheajale läksid meeskonnad 1:1 viigiseisul. Ka teisel poolajal lõid mõlemad meeskonnad ühe värava ning lõpetasid normaalaja tulemusega 2:2. Lisaajal pani oma paremuse maksma Tallinna Bunker Partner, kui vastase võrku sahistati kolmel vastuseta korral. Mängus kandis nelja Bunker Partneri tabamuse eest hoolt Denis Vnukov, ühe värava sai kirja Mark Kolosov. Ravens Futsali kaks tabamust vormistas Eduard Desjatski.

Meeskondade korduskohtumine finaalpääsme nimel peetakse kolmapäeval, 13. märtsil algusega kell 20.00 Lähte Spordihallis.

Vaata kohtumise tipphetki siit:

Teises poolfinaalis kiirelt juhtohjad haaranud Sillamäe FC NPM Silmet alistas võõrsil Viimsi FC Qarabagi suureskooriliselt 10:4. Silmet asus küll kohtumist juhtima Viimsi omavärava toel, kuid meeskond näitas esimesel poolajal kindlalt minekut ning ei jätnud juhuste hoolde ühtki võimalust – niisiis haarati vaheajaks 6:2 eduseis. Kuigi Viimsi alustas teist poolaega teravamalt, näitas Silmet viimase veerandtunniga paremat pressingut ning edu vastase ees kasvatati kuueväravaliseks. Silmeti eest oli kolmel korral täpne Stanislav Gussev, kaks väravat vormistas Anton Pfening ning ühe tabamuse lisasid Pablo Cesar Ortega Herrera, Raul Männi, Daniil Dikopavlenko ja Ilja Šmigelski. Viimsi Qarabagi eest oli kahel korral täpne Vitalii Katerynin, ühe tabamuse lisasid Kirill Šustov ja Erik Grigorjev.

Meeskonnad peavad oma teise kohtumise kolmapäeval, 13. märtsil algusega kell 19.00 Sillamäe Spordikompleksis.

Coolbet saaliliiga poolfinaalmängud:

13. märtsil kell 19.00: Sillamäe FC NPM Silmet – Viimsi FC Qarabag, Sillamäe Spordikompleks
13. märtsil kell 20.00 Tartu vald Ravens Futsal – Tallinna FC Bunker Partner, Lähte Spordihall

Poolfinaali mänge peetakse kuniks üks meeskond jõuab kahe võiduni ning pääseb seejärel edasi finaali. Vajadusel peetakse kolmas mäng põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul.

Pildil Viimsi FC Qarabagi mängija Erik Grigorjev ja Sillamäe FC NPM Silmeti mängija Stanislav Gussev. Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee