10

01.2024

22:14

VIDEO | Bunker Partner avas Viimsi vastu värava- ja võiduarve

Täna, 10. jaanuaril mängitud Coolbet saaliliiga edasilükkunud 8. vooru kohtumises avas Tallinna FC Bunker Partner omavahelistes kohtumistes Viimsi FC-ga värava- ja võiduarve, kui vastane alistati tulemusega 6:2. Teenitud võit viis meeskonna ühe punkti kaugusele liidrikohast.

Kohtumine liigatabeli kahe parima meeskonna vahel algas tasavägiselt ning võimalusterohkelt. Esimesena suutis võrku sahistada võõrustajameeskond Bunker Partner, kui Denis Vnukov palli kindlalt väravavahist mööda mängis. Täpne tabamus andis võistkonnale suuremat indu juurde ning Viimsile avaldati üha kõrget pressi. Survestamine tõi Bunkerile soovitus tulemuse ja kaheväravalise edu esimese poolaja lõpus, kui kontrarünnakule asunud meeskonna eest näitas resultatiivsust Marek Naal. Meeskonnad läksid vaheajale seisul 2:0.

Teise poolaja alguses oli võõrustajal võimalus suurendada väravate vahe kolmeväravaliseks, kuid Mark Ivanovi löök tabas latti. Omapoolse vastuse andis Viimsi 32. mänguminutil, kui hea söödukombinatsiooni tulemusel pääses löögile Erik Grigorjev. Vähem kui minuti pärast lõi Vnukov Bunker Partneri kolmanda tabamuse.

Kohtumise viimased minutid kujunesid väravaterohkeks. Bunkeri neljanda värava eest kandis hoolt Naal, kes puuriluku lahtiviske järel värava ees peaga löögile pääses. Viienda tabamuse vormistas Aleksei Titenok, kes saatis palli kauglöögist Viimsi tühjaks jäetud väravasse. Külalismeeskond Viimsil oli varuks veel üks tabamus, mille realiseeris Grigorjev tänu latipõrkele. Võõrustajameeskonna kuuenda ja kohtumise lõpptabamuse kirjutas enda nimele Igor Vassiljev.

Vaata kohtumise tipphetki siit:

Mõlemad meeskonnad säilitavad kohtumise järel oma koha liigatabelis: Viimsi jätkab esimesel positsioonil, olles kogunud kümne vooruga 25 punkti. Bunker Partner paikneb teisel real jäädes liidrist vaid ühe silma kaugusele.

Coolbet saaliliiga 11. vooru kohtumised mängitakse 12. ja 13. jaanuaril. Reede õhtul lähevad vastamisi Tartu vald Ravens Futsal ja Viimsi FC. Laupäevasel mängupäeval kohtuvad omavahel Rummu Dünamo ja FC Jõgeva Wolves, Narva United FC ja Tallinna FC Bunker Partner ning Jõhvi FC Phoenix ja Sillamäe FC NPM Silmet.