28

02.2024

11:16

VIDEO | Coolbet saaliliigas jätkatakse veerandfinaalidega

Sel nädalal mängitakse Coolbet saaliliigas veerandfinaalide korduskohtumised, kui pall pannakse mängu Jõhvis ja Narvas. Mängude otsepilti on võimalik jälgida Soccernet TV vahendusel.

Tartu vald Ravens Futsal võttis esimeses veerandfinaalis Jõhvi FC Phoenixi üle 8:3 võidu. Ravens Futsal alustas mängu enesekindlalt ning vaheajaks võideldi endale kolmeväravaline eduseis (4:1). Teisel poolajal jätkas meeskond head minekut ning duubeldas enda senise väravatearvu. Ka Phoenix sai viimase kümne minutiga jala kahel korral valgeks, kuid Tartu tiimil oli taas mitu vastust varuks ning lõpuks võeti viieväravaline võit. Võitjameeskonna eest skooris kolmel korral Ken-Krister Uuspalu, kahel korral Eduard Desjatski ning ühel korral Raul Rebane, Joonas Kartsep ning Andre Väin. Phoenixi väravate eest kandsid hoolt Nikolai Martšuk, Andrei Vrabie ja Stepan Karhanin.

Tartu vald Ravens Futsali ja Jõhvi FC Phoenixi korduskohtumises pannakse pall mängu neljapäeval, 29. veebruaril kell 20.00 Jõhvi spordihallis. Mängu kohtunikud on Jagnar Jakobson, Roman Daniljuk ja Voiteh Karnatsevitš.

Kaheksa väravat lõi ka teises veerandfinaalis Sillamäe FC NPM Silmet, kes võttis Narva United FC üle suureskoorilise 8:1 võidu. Kuigi Narva asus kuuenda mänguminuti alguses kohtumist juhtima, jäi meeskond kiirelt tagaajaja rolli ning Silmet kasvatas vaheajaks edu kahele väravale. Teisel poolajal lisas Sillamäe meeskond veel viis väravat ning kirjutas enda nimele seitsmeväravalise võidu. Kaks tabamust sai enda nimele Volodymyr Lonshakov ning ühe tabamuse lisasid Raul Männi, Stanislav Gussev, Anton Pfening, Roman Bažkov, Daniil Dikopavlenko ja Ilja Šmigelski. Narva Unitedi auvärava eest kandis hoolt Stanislav Bõstrov.

Sillamäe FC NPM Silmet ja Narva United FC kohtuvad omavahel uuesti laupäeval, 2. märtsil kell 17.00 Narva Spordikeskuses. Mängu kohtunikud on Andrei Karhu, Ago Kärtman ja Oliver Raudsepp.

Coolbet saaliliiga veerandfinaalide korduskohtumised:
29. veebruar kell 20.00: Jõhvi FC Phoenix – Tartu vald Ravens Futsal, Jõhvi Spordihall
2. märtsil kell 17.00: Narva United FC – Sillamäe FC NPM Silmet, Narva Spordikeskus

Veerandfinaali mänge peetakse kuniks üks meeskond jõuab kahe võiduni ning pääseb seejärel edasi poolfinaalidesse. Vajadusel peetakse kolmas mäng põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul.

Põhiturniiri kaks esimest meeskonda Tallinna FC Bunker Partner ja Viimsi FC pääsesid otse edasi ning jätkavad võistlemist poolfinaalides.