05

03.2021

09:51

VIDEO | Esiliiga algas Kalevi 2:0 võiduga Nõmme üle

Eile tehti algust Esiliiga hooajaga, kui võitlust Premium liiga koha nimele alustasid JK Tallinna Kalev – FC Nõmme United. Mullu kõrgliigas pallinud Kalev võitis Unitedit tulemusega 2:0.

Hooaja esimese värava eest vastutas Murad Velijev. Pall jõudis 18-aastase Velijevini Unitedi kaitsja puutest ning Kalevi mängija suutis kümnelt meetrilt Georg Mattias Laguse üle mängida.

Teisel poolajal oli mitmeid võimalusi Eestisse naasnud 35-aastasel Ats Purjel, kellel õnnestus 87. minutil vormistada lõpptulemuseks 2:0.

Esiliigas on laupäeval vastamisi Tartu JK Welco – Tallinna FC Flora U21 ja Paide Linnameeskond U21 – Tallinna FCI Levadia U21. Esiliiga B tasandil on vastamisi FC Tallinn – Ida-Virumaa FC Alliance. Kõik laupäevased mängud algavad kell 19.00.

Pühapäeval on Esiliigas kaks mängu, kui kell 13.00 on vastamisi Maardu Linnameeskond – Tartu JK Tammeka U21 ning Pärnu Jalgpalliklubi – FC Elva. Esiliiga B-s kohtuvad kell 13.00 Vändra JK Vaprus – Viimsi JK ning Harju JK Laagri – Nõmme Kalju FC U21. Kell 18.00 panevad palli mängu JK Tallinna Kalev U21 – JK Tabasalu.

Täna õhtul toimub Sportland Arenal Superkarikas, kus on vastamisi Tallinna FC Flora – Paide Linnameeskond. Kell 19.00 algavast matšist teeb otseülekande Soccernet.ee.