10

07.2018

12:04

VIDEO | Esiliiga naasis pausilt

Esiliigas peeti 18. vooru kohtumised. Pühapäeval peeti neli kohtumist ning vooru lõpetas Soccernet.ee kohtumine Tartus, kus FC Santos alistas 5:1 JK Welco.

Santos võitis avapoolaja Kristofer Reinbergi ja Andree Porila tabamustest 2:0 ning 69. minutil viis Santose kolme väravaga ette Alar Alve. Kuigi Oskar Pedosk tõi Welco 75. minutil kahe värava kaugusele, siis kolm minutit taastas Karl Rudolf Õigus Santose kolmeväravalise eduseisu. Viimase värava kirjutas enda nimele 84. minutil Artur Aus.

Maardu Linnameeskond suutis oma edu tabeli tipus suurendada, kuna pühapäeval alistati võõrsil 2:1 FC Elva ning lähim rivaal, Tallinna FC Flora U21, viigistas võõrsil 2:2 Rakvere JK Tarvaga. Maardul on parimana koos 43 punkti, Flora U21-l 36, Rakverel 32 ning Elval 24 punkti.

Elvast kahe punkti kaugusel on Tallinna FCI Levadia U21, kes jäi viimati 1:3 alla Keila JK-le. Nõmme Kalju FC U21 kaotas kodus 0:4 JK Tallinna Kalev U21-le.

Vaata tabeliseisu, tulemusi ja ajakava SIIT.