26

08.2017

10:33

Premium liiga 27. voorus suutis FCI Tallinn tõusta selleks meeskonnaks, kes lõpetas sel hooajal kaotusteta püsinud FC Flora seeria, alistades tabeliliidri 4:2.

Mängu avavärav sündis juba kaheksandal minutil, kui Albert Prosa sai kastis enda jala peale ja saatis selle väravasse. 25. minutil oli tablool seis 2:0 - Dmitri Kruglov lõi karistuslöögi, mis võttis rikošeti Flora müürist ja maandus Mait Toomile püüdmatult väravaposti kõrval. Flora suutis enne vaheajapausi ühe tagasi lüüa, kui oma hooaja 20 värava lõi Rauno Sappinen.

56. minutil tegi Sergey Tumasyan seisuks 3:1, lüües õhust tulnud palli ühe puutega tugevalt lati alla. 20 minutit enne normaalaja lõppu vähendas Brent Lepistu Flora kaotusseisu, kuid lõppseisu vormistas 84. minutil Vladimir Voskoboinikov, kes kastis üsna vabalt löögile sai ning seal ei eksinud.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise kõiki väravaid.