25

06.2021

22:31

VIDEO | Flora alistas Alliku väravast Kalju

Premium liiga kolmemänguline reede lõppes tõelise maiuspalaga, kui A. Le Coq Arenal läksid vastamisi Tallinna FC Flora ja Nõmme Kalju FC. Pikema kõrre tõmbas sel korral FC Flora, kes alistas rivaali 1:0

Väravateta ja üsna võimalustevaese avapoolaja järel pakkus teine poolaeg rohkelt põnevust. Kalju suutis korra saatas palli ka Flora võrku, kuid vahetusest sekkunud Aleksandr Volkov oli suluseisus.

Vähem kui minut hiljem lõi Flora võiduvärava, kui 80. minutil oli täpne vahetusest sekkunud Rauno Alliku. Flora teenis küljesisseviske ning pall jõudis Martin Millerini, kelle sööt leidis Alliku, kes mängis üle Kalju kaitsja Ioannis Tsivelekidise ja lõi palli libistades parema jalaga püüdmatult Marko Meeritsa väravavõrku.

Mõlemad meeskonnad on taas väljakul tuleval kolmapäeval, kui Nõmme Kalju võõrustab Viljandi JK Tuleviku meeskonda ja FC Flora kohtub ETV2 telemängus Paide Linnameeskonnaga.

Flora tõusis võiduga tänavusel hooajal esmakordselt tabeli tippu. Valitsev meister on 13 mänguga kirja saanud 35 punkti. FCI Levadia, kes oli enne tänast õhtut tabeliliider 14 mänguga kogutud 33 punktiga, kohtub laupäeval FC Kuressaarega. Kell 13.00 A. Le Coq Arenal algavast mängust teeb otseülekande Soccernet.ee.