14

08.2019

14:56

VIDEO | Flora alistas Sorga väravate toel Kuressaare

Teisipäeva õhtul peeti Kuressaare linnastaadionil seni pidamata 21. vooru lahing, kus kohalik FC Kuressaare pidi tunnistama Tallinna FC Flora 3:0 paremust.

Võitjate kolme värava eest hoolitses Erik Sorga, kes on ülekaalukalt ka liiga parim väravakütt. Sorga hoolitses avapoolaja ainsa tabamuse eest 24. minutil ning tema väravad 67. ja 71. minutil otsustasid mängu saatuse.

Flora tõusis võiduga tabeli FCI Levadia kannule. 56 punkti kogunud Levadiast lahutab neid vaid üks punkt, kuid Floral on ka mäng varuks. Kuressaare on tabelis 17 punktiga seitsmes. Neist allpool olevad meeskonnad on pidanud mängu vähem ning lähim jälitaja, JK Tallinna Kalev, on kõigest ühe punkti kaugusel. Viljandi JK Tulevik kaotab Kalevile omakorda vaid ühe punktiga ning edestab Maardu Linnameeskonda nelja punktiga.

Väravaküttide edetabelis on eile kübaratriki löönud Sorgal kirjas 23 tabamust. Teisena on tabelis 13 väravaga augustikuu alguseni Paidet esindanud Alassana Jatta, kes siirdus hiljuti Taani esiliigasse. FCI Levadia ründajal Joao Neto Morellil on kirjas 11 väravat.