10

05.2018

09:59

Tipneri karikavõistluste teises poolfinaalis võttis kindla võidu Tallinna FC Flora, alistades oma U21 meeskonna 9:3.

Kohtumise kuuendaks minutiks oli seis juba 3:0 esindusmeeskonna kasuks ning vaheajapausile mindi nende 5:0 eduseisus. Teisel poolajal suutis esindusmeeskond lüüa veel neli väravat. Ka U21 suutis oma väravaarve avada ja lõpuks saada kirja kolm tabamust.

Esindusmeeskonna poolelt oli äärmiselt heas hoos Erik Sorga (pildil), kelle arvele kirjutati lõpuks seitse väravat, lisaks said jala valgeks Herol Riiberg ja Rauno Alliku. U21 meeskonnast sai kaks väravat kirja 15-aastane Aleksandr Šapovalov ja ühe lisas Mattias Männilaan.

FC Flora kohtub karikafinaalis FCI Levadiaga. Finaal toimub klubijalgpalli pidupäeva raames A. Le Coq Arenal laupäeval, 19. mail algusega kell 16.