26

09.2019

07:47

VIDEO | Karikavõistlustel jõudis 1/8-finaali Trans, 1/4-finaali pääses Järve II

Tipneri karikavõistlustel peeti eile kaks olulist kohtumist, kui 1/16-finaalis sai teekond otsa FC Kuressaare jaoks ning selgus esimene veerandfinalist.

Esmalt pandi pall mängu Kuressaare linnastaadionil, kus FC Kuressaare jäi külla tulnud JK Narva Transile alla 1:3. Trans asus mängu juhtima neljandal minutil, mil täpne oli Vadim Mihhailov. Viktor Plotnikov suutis 25. minutil eduseisu kahekordistada, kuid 30. minutil tõi Maarek Suursaar saarlased taas ühe värava kaugusel.

1:2 lõppenud avapoolaja järel viis teise poolaja alguses, kohtumise 48. minutil Transi taas kahe väravaga juhtima Joseph Saliste ning rohkem väravaid ei löödud.

Kui Trans jõudis kaheksandikfinaali, siis eile selgus Tipneri karikavõistluste esimene veerandfinalist. Rahvaliigas palliv SC ReUnited võõrustas Tabasalu Arenal Kohtla-Järve JK Järve duubelmeelmeeskonda ning pidi tunnistama vastase 2:1 paremust. Avapoolajal oma eksimuse tõttu kaotusseisu jäänud ReUnited suutis teisel poolajal viigistada, kuid viigiseis püsis vaid mõned minutid, kui külalised võiduvärava lõid.

Järgmised 1/16- ning 1/8-finaalid peetakse oktoobrikuus. Seniste tulemuste ja ajakavaga saab tutvuda SIIN.