07.2020

10:27

VIDEO | Kuressaare ja Kalev tegid 747 pealtvaataja ees 2:2 viigi

Premium liigas tõmmati eile õhtul joon alla 14. voorule.

Vooru viimases matšis läksid Kuressaare linnastaadionil saarlaste jaoks rekordilise 747 pealtvaataja ees vastamisi FC Kuressaare ning Tallinna Kalev. Kohale tulnud publik pettuma ei pidanud ning tulist võitlust sai näha kohtumise avaminutist alates.

Skoori avas 18. minutil külalismeeskond Kalev, kelle särgis tegi skoori kapten Marek Kaljumäe. Kolm minutit hiljem sahises võrk juba teisel pool, kui Joonas Soomre suurepärase eeltöö vormistas väravaks Sander Laht. 38. minutil viis Hannes Anier Kalevi 2:1 ette, kuid taaskord oli Kuressaarel kiire vastus olemas, kui 41. minutil lõi seisuks 2:2 Rauno Tutk.

Kuigi teisel poolajal omasid mõlemad meeskonnad veel mitmeid võimalusi skoori tegemiseks, siis väravaid Kuressaare linnastaadionil enam ei nähtud ja 2:2 viigiga kirjutasid mõlemad tiimid endale tabelisse ühe lisapunkti. Kuressaare jätkab nüüd 15 silmaga 7. tabelireal, Kalev peab 9 punkti juures leppima 10. kohaga.

Premium liiga jätkab 15. vooru mängudega tuleval nädalalõpul. Tabeliseisu ja kalendriga saad lähemalt tutvuda siin