21

04.2021

23:07

VIDEO | Kuressaare noppis Pärnu vastu esimesed punktid

FC Kuressaare sai kolmapäeval kirja oma tänavuse Premium liiga hooaja esimesed punktid, kui kodus alistati 2:1 Pärnu JK Vaprus.

Avapoolaja saatuse otsustas FC Kuressaare penaltist, mis tekkis tänu Pärnu mängija Tauno Tekko tegutsemisele karistusalas. Võimaluse realiseeris Märten Pajunurm.

Vaprus saatis teiseks poolajaks vahetusest väljakule Virgo Valliku, kes viimati vahetusest sekkudes lõi meeskonna võiduvärava Nõmme Kalju vastu. Täna läks 18-aastasel noormehel vaja alla poole minuti, et lüüa saarlaste võrku viigivärav.

Kuressaare lõi mängu võiduvärava 78. minutil. Ranon Kriisa andis kvaliteetse söödu Michael Schjønning-Larsen, kelle osava tegutsemise järel oli pall juba väravajoont ületamas, kuid Mattias Männilaan lõi palli kindla peale võrku.

Mõlemad meeskonnad on tabeli lõpus, kui Vaprusel on üheksandana viiest mängust neli punkti ja Kuressaarel kuuest mängust kolm punkti.