04

04.2021

19:02

VIDEO | Legion tuli välja kaotusseisust ja viigistas Paidega

Premium liigas teenisid punkti juurde TJK Legion ja Paide Linnameeskond, kes viigistasid täna Sportland Arenal 1:1.

Henri Anieril oli juba esimestel minutitel paar head võimalust, millest teise suutis ta suurepäraselt realiseerida, kui vasakult äärelt tulnud Joseph Saliste tsenderduse lõi heas hoos olev ründaja Ivans Baturinsi selja taha.

Legion vastas teisel poolajal penaltist. Väravavaht Mattias Sapp tegi karistualas vea Sander Puri vastu ning järgnenud penalti realiseeris Nikita Andreev.

Paide tabas veel korra posti, kuid rohkem väravaid ei löödud ning mõlemad meeskonnad said tabelisse viigipunkti. Seni head mängupilti näidanud Legioni jaoks oli pärast nappe kaotuseid FCI Levadiale ja Nõmme Kaljule tegu esimese punktiga tänavusel hooajal. Paide kaotas esmakordselt punkte ja on teeninud kolme mänguga seitse punkti.