31

05.2019

10:10

Esiliiga 13. voorus sai tabelisse esimese kaotuse liider TJK Legion, kuna nende võistkonna koosseisus osales mänguõigust mitteomav mängija Artur Šarnin, kellel oli kandmata karistus Teise liiga mängust.

Turniiritabelisse kantakse mängu tulemuseks - : 0 võistkonna JK Tallinna Kalev U21 kasuks. Kõik mängus saadud hoiatused jäävad kehtima.

Legioni lähim jälitaja Pärnu Vaprus kaotas samuti eile punkte, kui 1:1 viik tehti Kohtla-Järve JK Järvega. Sealjuures said suvepealinlased viigivärava kätte alles 89. minutil läbi Virgo Valliku tabamuse. Vaprusel on nüüd 13 mänguga kogutud 29 silma, nende selja taga paikneb 27 punktiga Flora U21, kes alistas eile 5:1 Tartu Welco. Sealjuures avas Flora poolelt Aleksandr Šapovalov skoori juba 1. minutil ning 25. minutil jäi Welco ka Miikael Tuusa punase kaardi tõttu vähemusse.

Tabeli teise poole lahingus teenis väärt võidu Rakvere Tarvas, kes alistas Mario Kuokkaneni ja Siim Rannamäe väravatest 2:0 FC Elva. Võidurõõmu sai tunda ka Levadia U21, kes alistas võõrsil 2:1 Tartu Tammeka U21 meeskonna. Levadia poolelt olid täpsed Moorits Veering ja Artjom Komlov, tartlase auvärava lõi Erki Mõttus.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.