11

09.2023

12:46

VIDEO | Lootos võttis revanši, Tabasalu tõusis neljandaks

Möödunud nädalavahetusel mängiti naiste Meistriliigas kolm kohtumist, kus võidupunktid noppisid Sporting, Lootos ja Tabasalu.

Vooru esimeses kohtumises sai Saku Sporting jagu Tartu JK Tammekast, kui võõrustajanaiskond alistati tulemusega 4:2. Sporting haaras mängu juhtohjad juba 5. minutil, kui väravavõrku sahistas Kethy Õunpuu. Esimese poolaja lõpuks oli Sporting vormistanud Kristina Bannikova ja Katriin Sauluse tabamustest kolmeväravalise eduseisu. 55. minutil suutis Tammeka Kirkeliis Lillemetsa väravast vastastele lähemale tulla, kuid kaheksa minutit hiljem skooris taas Saulus. Kohtumise lõppvärava sai enda nimele Renate Ly Mehevets. Sporting jätkab tabelis teisel real, Tammeka on Sportingust 13 punkti kaugusel kolmandal positsioonil.

Augustikuus punktilainele naasnud Pärnu JK Vapruse ja Viljandi JK Tuleviku ühendnaiskond pidi koduväljakul tunnistama Põlva FC Lootose 2:0 paremust. Esimesel poolajal sai jala valgeks Kärt Hüdsi, teise tabamuse eest kandis hoolt Isabel Huma, kes nurgalöögijärgselt värava eest palli puuriluku selja taha saatis. Võiduga tõusis Lootos tabeli seitsmendaks ning kukutas ühendnaiskonna kaheksandale ehk viimasele positsioonile.

Vaata kohtumise tipphetki siit:

Meistriliiga nädalavahetusele panid punkti JK Tallinna Kalev ning JK Tabasalu. Külalisnaiskond Tabasalu võttis vastase üle 3:0 võidu. Avapoolajal sai tabamuse kirja Sandra Pärn, teisel kolmveerandtunnil lendas pall Kalevi võrku nii enda mängija põrkest kui ka penalti realiseerinud Natali Sigijanest. Võidupunktidega kerkis Tabasalu neljandale positsioonile Kalevi ette. Kolmanda koha eest võitlevad Tammeka, Tabasalu ja Kalev on kõik kogunud 25 silma.

Tallinna FC Flora ja Viimsi JK peavad 17. vooru kohtumise 11. oktoobril kell 19.00. 18. vooru kohtumised saavad alguse tuleval nädalalõpul, 15. septembril.