14

05.2021

11:23

VIDEO | Maardu oli kodus kindlalt üle Pärnu Jalgpalliklubist

Neljapäeval tehti algust Esiliiga 4. vooruga, kui Maardu Linnameeskond oli koduväljakul 5:0 üle Pärnu Jalgpalliklubist.

Vitali Gussevi penalti viis kümnendal minutil Maardu juhtima ning Vadim Aksjonovi 31. minuti tabamuse toel läks Maardu vaheajale kaheväravalises eduseisus.

PJK jäi 58. minutil vähemusse, kui teise kollase kaardi teenis Petro Namuilyk. Järgnenud Gussevi penalti suutis väravavaht Kaupo Koort tõrjuda.

Mängu võitjas polnud enam kahtlust 71. minutil, kui Aksjonov lõi taas värava ning kolm minutit hiljem lõi Maardu neljanda Roman Sobtšenko. Kodumeeskonna viimane värav kirjutati Vadim Mihhailovi nimele 87. minutil.

Maardu on kolme mänguga teeninud seitse punkti ja ning hõivab tabelis esikoha. Sama punktisummaga on Tallinna Kalev teine ning kuus punkti on teeninud nii Nõmme United, FCI Levadia U21 kui ka PJK. Esiviisikust on lõviosa meeskondadest väljakul käinud kolmel korral, vaid PJK-l on kirjas neli mängu.

Homme kohtuvad Kalev - Paide Linnameeskond U21 ning pühapäeval peetakse kolm matši, kui mängivad FC Flora U21 - FC Elva, JK Tammeka U21 - Nõmme United ja JK Welco - FCI Levadia U21.