26

10.2016

09:05

Premium liigas sai üliolulise võidu kirja Nõmme Kalju FC, kes alistas võõrsil 2:1 Rakvere JK Tarva. Kalju võiduvärav sündis kohtumise viimasel minutil.

Kalju läks Rakvere kunstmurustaadionil toimunud kohtumist juba kolmandal minutil Ats Purje tabamusest juhtima. 73. minutil tuli aga Tarvas mängu tagasi, kui täpne oli Madis Reimal. Viimane sõna jäi aga külalistele, kui 90. minutil oli täpne Maximiliano Ugge.

Nüüd on liidritenelikul mängitud võrdsed 34 mängu. Premium liiga liider on 74 punktiga FC Infonet, 72 punkti on koos nii FC Levadial, Nõmme Kaljul kui ka FC Floral.

35. voor algab reedel kell 19:00, kui Infonet võõrustab Lasnamäel Paide Linnameeskonda. Laupäeval on vastamisi Pärnu - Trans, Tarvas - Levadia (mõlemad 13:00), Flora - Sillamäe (16:00) ja Tammeka - Kalju (19:00).