16

03.2024

19:40

VIDEO | Suureskoorilise võidu teeninud Bunker Partner kindlustas koha finaalis

Täna, 16. märtsil selgus Coolbet saaliliiga teine finalist, kui Tallinna FC Bunker Partner alistas kolmandas poolfinaalis Tartu vald Ravens Futsali tulemusega 6:1.

Bunker Partner haaras kaheväravalise eduseisu juba kohtumise 9. minutiks. Kuuendal mänguminutil teenis Bunker Partner küljesisselöögi, mille järgselt Pavel Rubel löögile mängiti ning meeskond eduseisu haaras. Teise värava vormistas Rubel kolm minutit hiljem. Esimesel poolajal sahistas väravavõrku veel Andrei Sidorenkov, kes end oskuslikult löögile mängis ning palli väravavahi jalgevahelt viimase seljataha saatis. Tallinna tiimi 3:0 eduseisus läksid meeskonnad vaheajale.

Kohe teise poolaja alguses näitas Bunker Partneri eest taas resultatiivsust Sidorenkov, kes peaga palli väravasse suunas. Meeskonna viienda värava vormistas 31. minutil Nikita Tšernei, kes täpse söödu järel palli tugeva löögiga tagumisse nurka virutas. Mängija oli tegudel ka viis minutit hiljem, kui kontrarünnaku järel leiti hea söödukombinatsiooniga värava ees seisnud Tšernei, kes olukorra kindlalt lahendas.  29. minutil kandis kohtumise lõpp- ja Ravens Futsali auvärava eest hoolt Mats Plado.

Vaata kohtumise tipphetki siit:

Tegemist oli Bunker Partneri ja Ravens Futsali omavahelise kolmanda poolfinaalkohtumisega, kuna kahe võiduni mängitavas poolfinaalseerias seni edasipääsejat ei selgunud. Esimese poolfinaali tulemus kuulus mänguõigust mitteomava mängija kasutamise tõttu tühistamisele ning Ravens Futsal teenis 2:- võidu. Korduskohtumises võidutses Bunker Partner tulemusega 7:2.

Tallinna FC Bunker Partner heitleb finaalseerias Sillamäe FC NPM Silmetiga, kes alistas poolfinaalis Viimsi FC Qarabagi (10:4, 9:3). Finaalis mängivad meeskonnad kuni kolme võiduni ning esimene mäng on planeeritud toimuma 23. märtsil.

Kolmanda koha mängus kohtuvad Viimsi FC Qarabag ja Tartu vald Ravens Futsal.

Pildil kohtumises kaks väravat löönud Pavel Rubel (nr. 10) ja Denis Vnukov (nr. 11). Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee