23

03.2024

21:31

VIDEO | Tagaajaja rolli jäänud Sillamäe Silmet alustas finaalseeriat suureskoorilise võiduga

Täna, 23. märtsil anti avapauk Coolbet saaliliiga finaalseeriale, kui Sillamäe FC NPM Silmet  seljatas kaotusseisu ning alistas võõrsil Tallinna FC Bunker Partneri tulemusega 9:3

Kohtumises asus juhtpositsioonile võõrustajameeskond Bunker Partner, kui kuuendal minutil sahistas vastase väravavõrku Nikita Tšernei. Pärast seda realiseeris Silmet kolm endale pakutud võimalus – esmalt viigistas seisu Boriss Poddubnõi ning kahel korral oli täpne Roman Bažkov. 12. minutil teenis Bunker Partner penaltilöögi, mille Denis Vnukov kindlalt väravasse saatis. Kaks minutit hiljem suutis Tšernei oma teise tabamusega tuua tabloole 3:3 viigiseisu, kuid vaheajale mindi Raul Männi värava järel Silmeti üheväravalises eduseisus.

Teisel poolajal oli kontroll Silmeti kätes: enda seljatagune hoiti puhtana ning vastase võrku saadeti veel viis palli. Nii Bažkov kui Poddubnõi lisasid mõlemad oma esimese poolaja tabamustele ühe värava juurde. Kaks väravat sai teisel poolajal kirja Anton Pfening ning ühe tabamuse vormistas Ilja Šmigelski.

Kohtumise tipphetki on võimalik vaadata siit:

Finaalis mängivad meeskonnad kuni kolme võiduni. Järgmine finaalkohtumine peetakse kolmapäeval, 27. märtsil kell 19.00 Sillamäe Spordikompleksis.

Coolbet saaliliiga finaalmängud:
27. märtsil kell 19.00: Sillamäe FC NPM Silmet – Tallinna FC Bunker Partner, Sillamäe Spordikompleks
30. märtsil kell 18.00: Tallinna FC Bunker Partner – Sillamäe FC NPM Silmet, Sõle Spordikeskus

Pildil kahe tabamuse autor Anton Pfening (Sillamäe FC NPM Silmet). Foto: Dmitri Fedotkin