19

08.2021

10:01

VIDEO | Tammeka alistas Tipneri karikas Kuressaare, võit ka Kaljule

Evald Tipneri karikavõistlustel peeti kolmapäeva õhtul kaks kohtumist, kui väljakul käis lausa kolm Premium liiga võistkonda. Edu saatis Tartu Tammekat ja Nõmme Kaljut.

Õhtu esimeses mängus alistas Nõmme Kalju tulemusega 9:1 III liigas palliva Tallinna FC Zapoosi. Kalju poolt lõi kübaratriki Kaarel Usta.

Soccernet.ee mängus oli Tartu Tammeka 3:1 parem FC Kuressaarest. Tristan Koskori ja Andre Paju väravate toel vaheajale 2:0 eduseisus läinud Tammeka läks tänu Paju teisele väravale 58. minutil matši juba 3:0 juhtima. Kevin Aloe teenis 79. minutil simuleerimise eest teise kollase kaardi ning Tammeka jäi vähemusse. Mattias Männilaan tõi 85. minutil külalised ühe värava võrra vastasele lähemale, kuid enamaks saarlased võimelised polnud.

Tammeka ja Kuressaare on taas vastamisi juba pühapäeval, kui kohtutakse Saaremaal. ETV2 telemäng Kuressaare linnastaadionil algab kell 15.