20

12.2019

16:05

VIDEO │ U15 vanuseklassis tuli võitjaks Sillamäe Kalev

Aastalõputurniiril tulid viiendal võistluspäeval väljakule U15 vanuseklassi poisid ning võitjaks krooniti FC Kalev Sillamäe.

U15 turniiril oli võistlustules 16 võistkonda, kes olid jagatud nelja alagruppi. Sillamäe Kalev võitis oma alagrupis kõik kohtumised ja pääses täiseduga poolfinaali. Seal mindi vastamisi FC Nõmme Unitediga ning võeti 3:2 võit. Finaalmängus oli Kalevi vastaseks Nõmme Kalju FC I.

Tasavägiselt alanud kohtumises asus Sillamäe Kalev finaali juhtima neljandal minutil, kui hea löögiga avas skoori Anton Volossatov. Mängu viimasel minutil sai värava kirja Grigori Mitsuk ja vormistas sellega Sillamäe 2:0 võidu.

Kolmanda koha mängus saatis edu Nõmme Unitedit, kes suutis Maardu Linnameeskonna alistada 2:0.

Turniiri parim väravakütt oli üheksa tabamusega Egert Õunapuu Nõmme Unitedist. Parimaks väravavahiks valiti Sillamäe Kalevi puurilukk Nikita Kanev ning parimaks mängijaks Kermo Koppel Nõmme Kaljust.

Turniirile on võimalus kaasa elada otsepildi vahendusel. Eesti jalgpalli Facebooki leheküljel ja jalgpall.ee portaalis näeb hommikust õhtuni otsepilti värava tagant ning iga turniiri finaalist tehakse eraldi kaameraga otseülekanne, mida saab samuti Facebookist jälgida.

Turniiri passid on müügil Piletilevis. Ühe passi hinnaks on 12 eurot (kohapealt soetades 15 eurot). Päevapiletit hinnaga 3 eurot saab osta kohapeal.

Aastalõputurniiri toetavad Betsafe, Nike, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Tere ning Corny.