01

05.2021

14:20

VIDEO | Vahetusest sekkunud Vassiljev säras Kuressaare vastu

Premium liigas peeti reede õhtul üks kohtumine, kui Tallinna FC Flora alistas võõrsil FC Kuressaare 4:0.

61. minutil sekkus vahetusest Konstantin Vassiljev, kes otsustas mängu saatuse. 70. minutil lõi ta täpse löögi Magnus Karofeldi värava tagumisse nurka ja minut hiljem andis ta osava söödu Sergei Zenjovile, kes lõi Flora kolmanda värava. Viimase tabamuse eest hoolitses 85. minutil Rauno Sappinen.

See oli järjepanu 11. ametlik kohtumine, kus Kuressaarel pole õnnestunud Flora vastu väravat lüüa. Nendest 11 kohtumisest seitse on Flora võitnud täpselt 4:0. Korra löödi selle seeria jooksul saarlaste võrku seitse palli ja kõige tagasihoidlikum skoor oli 3:0.

Flora on viie mänguga teeninud 11 punkti ja enne laupäevaseid kohtumisi hoiab selle tulemusega tabelis kolmandat kohta. Kaheksa mänguga kolm punkti kogunud Kuressaare on viimasel tabelireal.

Täna saab Soccernet.ee vahendusel kaasa elada kahele kohtumisele, kui kell 16.00 panevad palli mängu Paide Linnameeskond - TJK Legion ja kell 19.00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC. Pühapäeval kell 15.00 on ETV2 mängus vastamisi Tartu JK Tammeka - FCI Levadia.