05

07.2021

13:03

VIDEO | Vaprus tõusis Premium liigas kaheksandaks, Tammeka langes viimaseks

Premium liigas peeti pühapäeval kaks kohtumist, kui lõpuvilede järel toimus tabeli alumises otsas olulisi muudatusi.

Esmalt pandi pall mängu Tartus, kus kohalik JK Tammeka vandus Tamme staadionil 0:2 alla Tallinna JK Legionile. Pealinnameeskond lõi mõlemad väravad teisel poolajal, kui 49. minutil oli täpne Kirill Nesterov ja 63. minutil Pavel Dõmov.

Õhtuses mängus oli Pärnu Rannastaadionil kohalik JK Vaprus 2:1 parem Narva Transist. Enrico Veensalu viis kodumeeskonna juba kolmandal minutil juhtima ning 36. minutil realiseeris penalti Anton Krutogolov. Trans jõudis 84. minutil tänu Roman Nesterovskile vastasest ühe värava kaugusele, kuid enamaks külalised võimelised polnud.

Mõlemad kohtumised olid tabeliseisu vaadates väga oluliosed, sest Legioni edu kasvas Transi ees kuuepunktiliseks. Legion on 16 mänguga teeninud 23 punkti ja jääb neljandal kohal olevast Nõmme Kaljust maha vaid kolme punktiga. Transil on üks mäng varuks ja 17 punkti annavad hetkel kuuenda koha.

Vaprusel on nüüd 16 mänguga koos 11 punkti, mis tõstis suvepealinna mehed kaheksandaks! Mängu vähem pidanud FC Kuressaare langes hetkel üheksandaks, kui saarlastel on 15 matšiga kogutud kümme punkti. Omakorda mängu vähem pidanud Tammekal on kirjas üheksa punkti.

Liiga jätkub 13. juulil, kui Tartu Tammeka võõrustab Narva Transi.