21

01.2024

19:29

VIDEO | Väravaterohkes voorus said enim tabamusi kirja Ravens Futsal ja Bunker Partner

Coolbet saaliliigas mängiti sel nädalavahetusel 12. voor, kus meeskonnad näitasid resultatiivsust ühtekokku 56 korral. Edukaimad olid Tartu vald Ravens Futsal ja Tallinna FC Bunker Partner.

Vooru avakohtumises jätkas Sillamäe FC NPM Silmet oma head seeriat, kui külla sõitnud Narva United FC alistati tulemusega 7:2. Silmet näitas paremat minekut juba esimesel poolajal, kui vaheajaks sahistati vastase võrku neljal korral ning enda võrgust korjati vaid üks pall. Teisel poolajal mõlemad meeskonnad peaaegu duubeldasid oma senise tabamuste arvu. Silmeti eest oli kolme tabamusega täpne Anton Pfening, kaks väravat lisasid Pablo Cesar Ortega Herrera ja Stanislav Gussev. Mõlema Narva tabamuse eest kandis hoolt Aleks Gross. Liigatabelis püsivad meeskondade positsioonid samad: Silmet on 25 silmaga kolmandal real, Narva on kogutud 16 punktiga viies.

Tallinna FC Bunker Partner säilitas pärast 12. vooru liidrikoha, kui koduväljakul alistati Rummu Dünamo 16:1. Bunker Partner sai esimese tabamuse kirja juba kolmandal mänguminutil, tulemusele lisati esimesel poolajal veel viis väravat, sealhulgas realiseeriti üks tabamus penaltist. Rummu ainsa värava eest kandis 11. minutil hoolt Kirill Timofejev. Kuigi meeskond sai tabeliliidri vastu värava kirja, teeniti minuti pärast punane kaart ning väljakul jäädi ühemehelisse vähemusse. Sealt edasi läks Bunker Partner oma teed ning kohtumise lõpuks sai meeskond kirja enda selle hooaja suurima võidutulemuse. Meeskonna eest oli neljal korral resultatiivne Mark Kolosov, kolmel korral Pavel Rubel ja Denis Vnukov, kahel korral Mark Ivanov ning ühel korral sahistasid võrku Marek Naal, Igor Vassiljev, Albert Taar ja Vadim Holin. 12 mänguga 30 punkti teeninud Bunker Partner paikneb tabelis esimesel kohal, Rummu Dünamo on kuue punktiga seitsmendal positsioonil.

Coolbet saaliliiga hooaja kolmanda viigitulemuse vormistasid Jõhvi FC Phoenix ja Viimsi FC, kes leppisid tulemusega 5:5. Varasemates omavahelistes kohtumistes vaid Viimsi paremust tunnistama pidanud Phoenix haaras kohtumises juhtpositsiooni, kui esimesel poolajal kirjutati tabloole 3:0. Teisel poolajal suutis Viimsi kohtumise viigistada ning kuigi jäädi uuesti kaheväravalisse kaotusseisu, suudeti lõpuvileks vormistada viigitulemus. Phoenixi eest oli kahe tabamusega täpne Jelissei Zahharov, ühe lisasid Aleksandr Krupski, Ivan Radionov ja Erik Kruglov. Viimsi eest oli kahel korral resultatiivne Ervin Stüf, ühel korral Vitalii Katerynin, Kirill Šustov ja Erik Grigorjev. Viimsi jätkab võistlemist tabeli teiselt positsioonilt, kuid vahe tabeliliidriga kärises neljapunktiliseks, Phoenix on 14 silmaga kuuendal kohal.

Vooru viimases kohtumises võttis Tartu vald Ravens Futsal vooru suurima võidu, kui FC Jõgeva Wolves alistati 17:3. Esimesel poolajal sahisesid väravavõrgud juba kaheksal korral: seitsme tabamusega oli täpne Ravens Futsal. Teisel poolajal pandi uus käik sisse ning Ravens saatis vastase võrku veel kümme palli, Wolves suutis vastata kahega. Sealjuures jäi võitjameeskond 35. minutil teenitud punase kaardi tõttu ühemehelisse vähemusse. Ravens Futsali eest olid kolmel korral täpsed Raul Rebane, Eduard Desjatski, Juhan Kondike ja Andre Väin. Kaks väravat lisas Ken-Krister Uuspalu ning ühe värava said kirja Rene Kolsar, Aleksandr Pruttšenko ja Joonas Kartsep. Wolvesi kahe värava eest kandis hoolt Margus Rosin, ühe lisas Raivo Raja. Liigatabelis jätkab Ravens Futsal 24 punktiga neljandal kohal, jäädes kolmandast kohast ühe punkti kaugusele. Wolves on punktideta tabeli kaheksandal real.

Coolbet saaliliiga 13. vooru kohtumised mängitakse laupäeval, 27. jaanuaril.