28

08.2021

08:22

VIDEO | Viljandi alistas koduväljakul Tammeka meeskonna

Premium liigas peeti reede õhtul üks kohtumine, kui Viljandi JK Tulevik alistas kohalikul linnastaadionil 4:1 Tartu JK Tammeka.

Herol Riiberg viis kodumeeskonna 18. minutil juhtima ja 27. minutiks oli seis juba 3:0, sest lühikese ajaga lõi kaks väravat Kaimar Saag.

Abubakir Muydinov suurendas 74. minutil Tuleviku eduseisu veelgi ning Tammeka auvärava lõi endine Tuleviku mängija Sander Kapper kohtumise ainsal lisaminutil. Tammeka jaoks lõppes mäng üheksakesi, sest pärast vahetuste tegemist sai vigastada Andre Paju ning lisaks teenis 83. minutil teise kollase kaardi Mihkel Järviste.

Viljandi tõusis tabelis vähemalt ajutiselt kuuendaks, sest meeskond on 22 mänguga teeninud 23 punkti. Kaks mängu vähem pidanud Narva Trans, kes kohtub täna kell 16 Pärnu Vaprusega (otseülekanne Soccernet.ee), on 22 punktiga seitsmes. Tammeka jätkab viimasel kohal 21 mängust kogutud 13 punktiga.

Teises laupäevases kohtumises ootab Paide Linnameeskonda ees kohtumine FC Kuressaarega, mida näitab otsepildis samuti Soccernet.ee. Avavile kõlab kell 18.30. Pühapäeval on ETV2 telemängus kell 15 vastamisi FCI Levadia – Nõmme Kalju ja vooru lõpetab FC Flora – TJK Legion mäng kell 19 (Soccernet.ee).