30

05.2021

21:26

VIDEO | Villota lõi kaks, Dudarev lõi kaks penaltit ja mäng jäi viiki

Premium liiga pühapäevases ETV2 telemängus peeti maha põnevuslahing Tamme staadionil, kus kohalik Tartu Tammeka mängis 2:2 viiki Pärnu JK Vaprusega.

Anton Krutogolovi nurgalöögi järel viis Vapruse kapten Magnus Villota meeskonna juhtima ning eduseis püsis tablool 59. minutini, mil Igor Dudarev reaslieeris penalti.

Vaprus nõelas 61. minutil taas nurgalöögist, kui värava sai kirja Villota ja väravasöödu Krutogolov. Tammeka viigivärav oli samuti sarnase mustriga Tartu meeskonna esimesele väravale, kui 79. minutil lõi penaltist viigivärava Dudarev.

Tammeka on kümnest mängust teenitud üheksa punktiga tabelis üheksas ja Vaprus 11 mänguga teenitud viie punktiga kümnes. Viljandi Tulevikul on 13 mänguga kogutud 11 punkti ja FC Kuressaarel 14 mänguga kümme punkti. Kogu tabeliseisu leiab SIIT.