02

03.2018

12:20

VIDEOD: Esiliiga hooaja avaväravad ja intervjuud treeneritega

Tänavuse aasta Esiliiga algas 1. märtsil, kui EJLi sisehallis kohtusid omavahel FC Flora ja FCI Levadia duubelmeeskonnad. Kohtumine lõppes 2:2 viigiga.

FCI Levadia U21 asus mängu juhtima Flora mängumehe Henri Lehtmetsa omaväravast, avapoolaja lõpuks viis Artjom Ostrovski Levadia ette 2:0. Teisel poolajal skoorisid Flora U21 meeskonna poolt Rio Rando Kallaste ning Mattias Männilaan.

Flora U21 tiimi peatreener Ats Sillaste rääkis kohtumise järel, et avapoolajal ei suutnud tema hoolealused oma mängu piisavalt hästi avada, aga teisel poolajal suudeti paremini mängu lülituda ning nii see viik lõpuks kätte saadi.

FCI Levadia juhendaja Vladimir Vassiljev ütles omakorda, et mõlemad meeskonnad väärisid üksteist, kuid otsustavaks sai väravavahi eksimus, mis lõpuks Florale viigipunkti andis.