06.2020

11:25

VIDEOD | Esiliiga tipus jätkavad 6 vooru järel Maardu Linnameeskond ja Nõmme United

Esiliigas peeti eile õhtul mitmeid põneva stsenaariumiga 6. vooru mänge.

Kell 19.00 kõlas avavile seniste tabeliliidrite Maardu Linnameeskonna ja Pärnu Vapruse vahelises mõõduvõtus. Kuigi külalised Pärnust asusid kohtumist juba 2. minutil juhtima, suutis kodumeeskond Maardu teise poolaja väravatest mängu enda kasuks pöörata ning Stanislav Tsõmbaljuki ja Vadim Šalabai väravatest 2:1 võidu võtta. 6 vooru järel jätkab Maardu 15 punktiga esikohal, Pärnu leiab end 11 silma juures 3. tabelirealt.

14 punktiga hoiab teist kohta Nõmme United, kes suutis eile võõral väljakul 0:2 kaotusseisust välja tulla ja 90+2. minuti väravast alistada 3:2 FC Flora U21 tiimi. Kahe väravaga sai võitjate poolelt maha Kevin Mätas, ühe lisas Karl Gustav Kokka.

Sarnase tagasitulekuga sai hakkama ka Vändra Vaprus, kes suutis samuti 0:2 kaotusseisust alistada 3:2 FCI Levadia U21 meeskonna. Võitjate poolelt olid täpsed Kristen Kähr, Rainer Peips ja Martin Pärn. Võit tõstis Vändra 10 punktiga 4. tabelireale.

Vooru kindlaima võidu sai kirja Tartu Tammeka U21, kes alistas koduplatsil 6:1 Pärnu Jalgpalliklubi ning jätkab nüüd 9 silmaga 5. tabelireal. Kaks väravat said Tammeka poolelt enda nimele nii Martin Jõgi kui Mart Paul Preiman.

Sarnaselt Tammeka U21-le on 6 vooruga 9 punkti kogunud ka FC Elva, kes alistas kolmapäeval Devid Lehteri iluväravast 1:0 Kohtla-Järve JK Järve.

Esiliiga jätkab 7. vooru mängudega sel pühapäeval, 21. juunil. Tabeliseisu ja kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.

Maardu alistas seniste liidrite lahingus 2:1 Pärnu Vapruse. Foto: Maardu Linnameeskonna Facebooki leht