08.2020

09:45

VIDEOD | Esinelik oli Premium liiga 18. voorus võidukas

Premium liigas tõmmati eile õhtul joon alla 18. voorule.

Vooru alustuseks teenis 3:0 võidu FCI Levadia, kes mängis A. Le Coq Arenal üle Narva Transi. Võitjate poolelt olid täpsed Robert Kirss, Gando Biala ning Dmitri Kruglov. Levadia jätkab nüüd 32 punktiga 4. kohal, Trans leiab end 19 punktiga 7. tabelirealt.

Laupäevase mängupäeva alustuseks teenis väärt võidu Nõmme Kalju, kes alistas Vladyslav Khomutovi 60. minuti tabamusest 1:0 Viljandi Tuleviku. Võidu tulemusena jätkab Kalju 38 silmaga 2. kohal, Tulevik paikneb 24 punktiga 5. positsioonil.

6. kohale tõusis 18 vooru järel Tartu Tammeka, kes suutis Kadrioru staadionil 2:0 võita Tallinna Kalevit. 20 punkti peale kerknud tartlaste särgis said jala valgeks Tristan Koskor ning Andre Paju.

Vajalikud kolm punkti kirjutas laupäeval tabelisse ka Paide Linnameeskond, kes alistas teise poolaja väravatest võõrsil 4:0 FC Kuressaare. Kolmandal kohal jätkava Paide poolelt said väravad kirja Edrisa Lubega, Sergei Mošnikov, Siim Luts ning Henri Anier, kellele see oli esimeseks tabamuseks uue koduklubi särgis.

Vooru lõpetasid eile õhtul Kadrioru staadionil TJK Legion ning FC Flora. Mitmeid iluväravaid pakkunud kohtumise kallutas numbritega 3:1 enda kasuks Flora, kes jätkab nüüd tabeli tipus 49 punktiga, edestades lähimat konkurenti Nõmme Kaljut 11 silmaga. Flora poolelt tegid võidumängus skoori Rauno Sappinen, Martin Miller ning Henri Järvelaid. Legioni poolelt lõi kaunist kauglöögist palli võrku German Šlein.

Premium liiga jätkab 19. vooru mängudega 29. ja 30. augustil. Tabeliseisu ning liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.