03

04.2019

09:30

VIDEOD: FC Flora teenis Raudteederbis koguni 3:0 võidu

Premium liiga 4. voorus läksid vastamisi kaks tiitlipretendenti Nõmme Kalju ja FC Flora. Võõral väljakul tõmbas pikema kõrre Flora, kes tugeva lõpuga 3:0 võidu võttis.

Võitjate poolelt olid täpsed Frank Liivak, Erik Sorga ja Vlasiy Sinyavskiy. Sealjuures lõid florakad oma esimese värava alles 81. minutil. Väärib ka mainimist, et Hiiu staadionil sai näha senise hooaja rekordpublikut - kohtumist jälgis kohapeal 753 silmapaari!

Flora peatreener Jürgen Henn oli omade esitusega silmnähtavalt rahul: "Meeskonnalt super töö!"

Flora väravavaht Richard Aland oli rahul, et kohe teise poolaja alguses väga oluline tõrje teha õnnestus.

Kalju peatreeneril Sergei Frantsevil pärast 0:3 allajäämist suuremat jututuju polnud.