12

03.2017

23:34

VIDEOD: FCI alistas võõrsil Transi

Premium liiga teises voorus kohtus valitsev meister FCI piirilinnas Narva Transiga ning teenis tabelisse esimesed punktid.

13. minutil suunas Vladimir Avilov peaga Sergei Tumasyani antud nurgalöögi väravasse - 1:0. Kuigi mõlemal meeskonnal tekkis häid võimalusi, siis avapoolajal rohkem väravateni ei jõutud. Kui teise poolaja algusest oli möödunud alla kahe minuti, lõi meeskonna teise värava Roman Sobtšenko. 74. minutil teenis Ofosu Appiah punase kaardi ja jättis FCI vähemusse ning Trans suutis sellele vastata mängu lisaminutitel Viktor Plotnikovi iluväravaga. Sellest jäi aga väheks ning FCI teenis 2:1 võidu.

Kohtumise järel jagas oma mõtteid Tallinna meeskonna kaitsja Dmitri Kruglov. Tema sõnul tegid võidupunktid head meelt, kuid samas nägi ta ka paranemisruumi mängupildis. Lisaks tõdes ta ka esimeses voorus Tammekalt saadud üllatuskaotuse kohta, et parem oli see saada just esimeses kohtumises ja ülejäänud hooaja jooksul on aega vigu parandada.