20

09.2017

14:31

VIDEOD: FCI ja FC Flora edenesid karikasarjas edasi, intervjuud

Evald Tipneri karikasarjas peeti esimesed kaheksandikfinaalid ning järgmisesse ringi pääsesid valitsev meister ja karikavõitja FCI Tallinn ning Tallinna FC Flora.

FCI sõitis Haapsallu, kus nende vastaseks oli Läänemaa JK. FCI tegi asjad selgeks esimese poolajaga, kui suudeti lüüa neli väravat. Skoori avas kuuendal minutil karistuslöögist Pavel Dõmov, täpsed olid veel Vladimir Avilov ja kahel korral Eduard Golovljov. Teise kolmveerandtunni jooksul suurendasid FCI eduseisu Golovljov, Sergey Tumasyan ja Albert Prosa. Läänemaa auvärava lõi 84. minutil Martin Salf.

FC Flora oli veidi suuremates raskustes Elva alistamisega, kui teise poolaja väravatest võeti 2:0 võit. Esimene tabamus sündis 68. minutil, kui Flora viis juhtima kapten Brent Lepistu. Mängu lõppseisu vormistas 74. minutil Mark Anders Lepik.

Vaata mõlema kohtumise videokokkuvõtetest väravaid ja parimaid hetki. Lisaks andsid mängujärgselt intervjuusid FCI ründaja Albert Prosa, Läänemaa värava autor Salf, FC Elva väravavaht Arvo Käkk ja FC Flora kaitsja Joseph Saliste.