30

08.2018

11:27

VIDEOD: Flora võitis suures Tallinna derbis Levadiat, intervjuud Liivaku ja Henniga

Premium liiga 25. voorus nähti suurt Tallinna derbit FC Flora ja FCI Levadia vahel. Mängu võitis 3:0 tiitlikaitsja FC Flora.

Avapoolaja ainukese värava lõi 36. minutil Flora poolt Henrik Pürg. Teisel poolajal realiseeris Zakaria Beglarishvili 70. minutil penalti ning neli minutit hiljem viis Frank Liivak Flora juba 3:0 juhtima. FCI Levadial jäi auvärav löömata ja nii sai 3:0 võidu kirja Flora.

Flora peatreener Jürgen Henn ütles, et meeskond oli võidu nimel palju tööd teinud ning oldi seda väärt.

Frank Liivak rääkis omalt poolt, et seekordne võit Levadia üle oli selle hooaja üks kõige magusamaid võite.

Eilne kaotus paneb Levadia liigatabelis raskesse seisu, sest nüüd jäävad nad liidrist Nõmme Kaljust maha juba kümne punktiga. Flora, kellel on peetud Kaljust üks mäng vähem, on Nõmme meeskonnast taga viie punktiga.

Tabeliseis: 1. Nõmme Kalju 63 punkti, 2. FC Flora 58 punkti, 3. FCI Levadia 53 punkti, 4. Narva Trans 44 punkti, 5. Tartu Tammeka 38 punkti, 6. Paide Linnameeskond 33 punkti, 7. Tallinna Kalev 22 punkti, 8. FC Kuressaare 14 punkti, 9. Viljandi Tulevik 14 punkti, 10. Pärnu Vaprus 9 punkti