07

08.2019

21:30

VIDEOD, GALERII: Flora sai 2:0 eduseisust dramaatilise kaotuse

FC Flora naiskond sai Meistrite liiga alagrupiturniiri avamängus 2:0 eduseisust dramaatilise 2:3 kaotuse Soome mulluselt meistrilt PK-35 Vantaalt. Külaliste võiduvärav sündis esimesel lisaminutil.

Eesti meister asus 16. minutil Maarja Saulepi väravast juhtima. Teise poolaja avaminutil suurendas eduseisu Getter Saar, kes sekkus mängu peatrauma saanud Saulepi asemel.

Soomlannad lõi 56. minutil ühe värava tagasi, ent Flora 2:1 eduseis püsis kuni 86. minutini, mil sündis viigivärav. Vantaa klubi võiduväravat tuli oodata aga esimese lisaminutini.

Vaata väravaid ja Flora peatreeneri intervjuud videost siit!

Päeva teises 6. alagrupi mängus alistas WFC BIIK-Kazygurt (Kasahstan) Kadrioru staadionil 9:0 EBS/Skála (Fääri saared). Laupäeval, 10. augustil kell 19 kohtuvad A. Le Coq Arenal Flora ja Kasahstani klubi.

7. augustil kell 19.00 A. Le Coq Arenal
Tallinna FC Flora – PK-35 Vantaa 2:3 (1:0)

Väravad: 16. Maarja Saulep, 46. Getter Saar - 56. Filippa Kilponen, 86. Karoliina Autio, 90+1. ov Getriin Strigin
Hoiatus: 82. Sanna Saarinen

FC Flora: Getriin Strigin, Liis Lepik, Katrin Loo, Maarja Saulep (30. Getter Saar), Silja Goroško, Kethy Õunpuu, Ariina Mürkhain, Kristiina Tullus (74. Maarija Mikiver), Siret Räämet, Kelly Rosen, Mari-Liis Lillemäe.
Varus: Anastasija Zabello, Marie Kikkas, Marta Raidna, Anastassija Ivanova, Maarija Mikiver, Kärt Mere, Getter Saar.

PK-35: Velma Oikarinen, Filippa Kilponen, Kira Laurento-Falcoff (76. Karoliina Autio), Netta Koso (52. Aurora Troberg), Sanna Saarinen, Elina Salmi (80. Selina Mustajoki), Anna Vlasoff, Tia-Maria Jaakonsaari, Vera Saastamoinen, Roosa Toivanen, Roosa Bröijer.
Varus: Sanni Solehmaninen, Vilma Väisänen, Karoliina Autio, Selina Mustajoki, Ella Hopponen, Aurora Troberg, Mikaela Frondelius.

Peakohtunik: Valentina Finzi (ITA)
Abikohtunikud: Tiziana Trasciatti (ITA), Line Cathrine Nymoen (NOR)
Neljas kohtunik: Henrikke Nervik (NOR)