31

05.2017

10:48

VIDEOD: Kalju ja FCI tegid viigi, intervjuud Kruglovi ja Mööliga

Lasnamäel peeti tuline kohtumine FCI ja Nõmme Kalju vahel, kui Kalju suutis 0:2 kaotusseisust välja tulla ning teenis 2:2 viigi.

Kohtumise esimene värav sündis 10. minutil, kui Pavel Dõmov saatis karistuslöögi kenasti üle müüri ja Vitali Telešile püüdmatult värava ülemisse nurka. Teise tabamuseni jõudis FCI 66. minutil. Selle värava autoriks oli Kirill Nesterov.

Kalju tagasitulek algas 71. minutil, kui Karl Mööl terava löögiga vastaste karistusalast kaotusseisu vähendas. Mõni minut enne normaalaja lõppu teenis Kalju penalti, kui Ofosu Appiah tõmbas kastis maha Tarmo Neemelo. Penaltit asus lööma Artjom Dmitrijev, kes tõi tabloole viiginumbrid.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ja parimaid võimalusi. Lisaks mängujärgsed intervjuud mõlema meeskonna kaitsemängijate Dmitri Kruglovi ja Karl Mööliga.