06

10.2016

10:26

VIDEOD: Kalju ja Tammeka suutsid karikavõistlustel madalamate liigade meeskonnad alistada

Kolmapäeva õhtul peeti Evald Tipneri karikavõistlustel kaks kohtumist. Viimases 1/16-finaalis alistas Nõmme Kalju FC 10:0 Pärnu JK Poseidoni. IV liigas palliv Rumori Calcio Tallinn jäi esimeses 1/8-finaalis 1:5 alla Tartu JK Tammekale.

Kalju suutis Hiiu staadionil toimunud kohtumises III liiga Lääne tsooni keskmiku vastu lüüa mõlemal poolajal viis väravat. Igor Subbotin lõi neli väravat, Janar Toomet lisas kolm. Ühe värava said kirja nii Artur Valikaev, Artjom Dmitrijev ja Hidetoshi Wakui. 16 parema seas on Kalju vastaseks FC Flora.

Kaheksa parema sekka pääses esimesena Tartu Tammeka, kes alistas Sepa tänava staadionil 5:1 Rumori Calcio Tallinna. Avapoolajal lasi IV liiga meeskond oma võrku lüüa vaid ühe palli, kui 40. minutil tegi skoori Kaarel Kiidron. Teise poolaja alguses lõi värava Reio Laabus ning Jürgen Lorenzi, Randin Rande ja Marek Tšernjavski väravad viisid Tammeka 5:0 ette. Oma auvärava lõi Rumori Calcio esimesel lisaminutil, mil tõelise iluväravaga sai hakkama Roman Narnitski.

Karikavõistluste kaheksandikfinaalidega jätkatakse 12. oktoobril, kui FC Kuressaare (Esiliiga B) võõrustab Raplamaa JK Märjamaad. Mängude kalendriga saab tutvuda SIIN.

Tipneri karikavõistluste veerandfinaalid, poolfinaalid ja finaal peetakse tuleval kevadel.