23

07.2018

14:23

VIDEOD: Kalju teenis võõrsil võidu Transi üle, intervjuud Kotenko ja Subbotiniga

Premium liiga 19. vooru kohtumises alistas Nõmme Kalju piirilinnas Narva Transi meeskonna 3:0.

Kalju avas oma väravaarve pooltunni möödudes, kui Igor Subbotin (pildil) saatis kauglöögi tagumisse nurka. Kalju suurendas oma eduseisu vahetult enne poolaja lõppu: viiekasti juurest lükkas peaga palli võrku Deniss Tjapkin. Lõppseisu vormistas 83. minutil Robert Kirss, kes nurgalöögijärgselt kasutas ära Transi kerge segaduse ja pani palli väravasse.

Transi väravavaht Artur Kotenko tõdes, et enda poolt anti väljakul kõik, kuid kahjuks jäi realiseerimine kehvapoolseks.

Intervjuu Kalju avavärava autori Igor Subbotiniga, kelle sõnul oli kõige olulisem, et Narvast lahkuti kolme punktiga.