21

10.2018

12:15

VIDEOD: Kuressaare ja Kalev tegid väravaterohke viigi, intervjuud Lahe ja Mööliga

Premium liiga 33. voorus tegid Kuressaare ning Tallinna Kalev 3:3 viigi.

Hidetoshi Wakui penalti viis Kalevi 14. minutil juhtima, kuid Kuressaare poolt vastas 28. minutil Karmo Paju. Wakui 35. minuti tabamus ning Reinhard Reimaa 73. minuti värav andsid Kalevile 3:1 eduseisu. Kuressaare suutis aga kohtumise lõpuni mängus püsida ja Oliver Rassi ning Sander Lahe väravate toel lõpetati mäng 3:3 viigiseisul. Mõlemad meeskonnad lõpetasid kohtumise kümne mehega, sest punaste kaartide tõttu pidid 34. ja 90. minutil väljakult lahkuma vastavalt Mario Pruul (Kuressaare) ja Steve Kingue (Kalev).

Karl Mööl ütles Kalevi poolt, et kuigi meeskond teadis Kuressaare käike ette, ei suudetud oma eduseisu hoida.

Sander Laht rääkis omakorda, et tegemist oli metsiku töödvõiduga.