30

10.2018

10:18

VIDEOD: Levadia alistas Tartus Tammeka, intervjuud Koppeli, Rogici ja Krugloviga

Premium liiga 34. vooru kohtumises võitis FCI Levadia võõrsil 3:0 Tartu Tammekat.

Väravateta avapoolaja järel leidis Tammeka end kohe teise poolaja alguses raskest olukorrast, kui 47. minutil sai oma teise kollase kaardi Sander Kapper. Vaid kaks minutit hiljem viis Roman Debelko külalised pealinnast 1:0 juhtima. 67. minutil suurendas Levadia Tammeka omavärava abil eduseisu, 79. minutil tegi Muamer Svraka lõppseisuks 3:0.

Tammeka peatreener Kaido Koppel ütles, et hoolimata kaotusest on ta oma hoolealustega rahul, sest isegi vähemusse jäädes suudeti võidelda.

Levadia peatreener Aleksandar Rogic sõnas, et tegemist oli raske mänguga.

Dmitri Kruglov sõnas omakorda Levadia poolt, et esimesel poolajal suutsid tartlased luua rohkem võimalusi, kuid pärast Kapperi punast kaarti oli Tammekal raske Levadiale vastu saada.