08.2020

10:15

VIDEOD | Nikita Andreevi tabamused tõid Legionile võidu Tuleviku üle

Premium liigas peeti möödunud nädalalõpul 16. vooru mänge.

Voor sai alguse reede õhtul, kui tabeliliider FC Flora alistas kodumurul 682 pealtvaataja ees 3:0 FC Kuressaare. Kahe tabamusega sai võitjate poolelt maha Martin Miller, ühe lisas Vladislav Kreida. Flora jätkab nüüd 43 punktiga esikohal, Kuressaare jääb 15 silmaga 8. tabelireale.

Laupäevases telemängus sai väärt võidu kirja TJK Legion, kes alistas võõral väljakul 2:0 Viljandi Tuleviku. Mõlemad Legioni tabamused sai esimesel poolajal kirja nende värske täiendus Nikita Andreev, kes on nüüd karjääri jooksul löönud Premium liigas 102 väravat.

Pühapäevase mängupäeva avas kindla 4:0 võiduga Paide Linnameeskond, kes mängis kodumurul 513 pealtvaataja ees üle Tallinna Kalevi. Mängu saatus otsustati sisuliselt ära juba esimese veerandtunniga, kui 16. minutiks põlesid tablool Paide 3:0 juhtnumbrid. Kaks tabamust sai kirja Edrisa Lubega, ühe lisas Andre Frolov ning lõppseisu vormistas 81. minutil Karl Mööl.

Kui Paide jätkab võidu järel 30 punktiga 3. kohal, siis 32 silmaga leiame 2. tabelirealt Nõmme Kalju, kes alistas pühapäeva pärastlõunal 3:0 Narva Transi. Kaljule tõid võidu teise poolaja tabamused, kui kahel puhul sahistas võrku Aleksandr Volkov ning 70. minutil vormistas penaltipunktilt lõppseisu Amir Natkho.

Vooru viimases mängus tegid põneva 1:1 viigi Tartu Tammeka ning FCI Levadia. Külalismeeskond Levadia asus kohtumist küll 10. minutil tänu Aime Marcelin Gando Biala väravale juhtima, aga kodumeeskonnale Tammekale päästis 63. minutil viigipunkti Mikhail Slashchevi kaunis kauglöök. Levadia jätkab nüüd 28 punktiga 4. tabelireal, Tammeka leiab end 17 silma juures 6. positsioonilt.

Premium liiga jätkab 16. vooruga tuleval nädalalõpul, 14.-16. augustil. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.

Legioni värske täiendus Nikita Andreev lõi Viljandi Tuleviku võrku kaks palli. Foto: Liisi Troska