28

05.2018

09:48

VIDEOD: Nõmme Kalju võitis Paide Linnameeskonda, intervjuud Forolovi ja Hundiga

Premium liigas jätkab ainuliidrina Nõmme Kalju, kes alistas 17. vooru kohtumises 3:2 Paide Linnameeskonna.

Paide asus kohtumist Samson Onomigho Iyede 2. minuti väravast juhtima, kuid Trevor Elhi 10. minuti tabamuse järel oli seis taas viigiline. 53. minutil viis Edgar Tur paas Paide ette, ent Marko Brtani 61. minuti värav seadis tabloole 2:2 viigi. Otsustavaks sai Ellinton Antonio Costa Morais' 77. minuti värav - just see andis Kaljule 3:2 võidu.

Kalju ründaja Rimo Hunt rääkis, et kuigi Kalju pink on hetkel lühike, suudeti seekord siiski raskest olukorrast auga välja tulla.

Paide poolt ütles Andre Frolov, et mõlemal tiimil oli võimalusi ja kuigi Paide suutis enda šansid ära kasutada, lasti Kaljul endale lüüa lihtsaid väravaid.