03

07.2020

10:35

VIDEOD | Nõmme Unitedi ja Pärnu Vapruse lahing 231 pealtvaataja ees lõppes 2:2 viigiga

Esiliigas peeti eile 9. vooru kohtumisi.

Kaheksanda järjestikuse võidu sai kirja tabeliliider Maardu Linnameeskond, kes mängis võõral väljakul 4:0 üle Kohtla-Järve JK Järve. Võitjate poolelt said jala valgeks Deniss Kovtun, Vadim Mihhailov, Timur Bulavkin ja Ilja Zelentsov. Liiga parimale väravakütile Zelentsovile oli see hooaja 8. tabamuseks. Väärib ka mainimist, et alates 22. minutist pidi Kohtla-Järve Maksim Ristimägi punase kaardi tõttu mängima vähemuses.

Männiku staadionil kohtusid 231 silmapaari ees samaaegselt 2. ja 3. koha tiimid Nõmme United ning Pärnu Vaprus. Kohale tulnud publikule pakuti ka väärt lahing - Ronaldo Tiismaa ja Enrico Veensalu tabamused viisid Vapruse 46. minutiks 2:0 juhtima, kuid 15 minutit hiljem põlesid tablool juba 2:2 viiginumbrid, kui kodumeeskonna poolelt olid täpsed Erko Jonne Tõugjas ja Kevin Mätas. Sellel seisul ka kohtumine lõppes, misjärel jätkab Nõmme United 19 punktiga 2. kohal, Pärnu Vaprus jääb 15 silma juures 3. tabelireale.

4. kohale tõusis pärast eilset Vändra Vaprus, kes suutis võõral väljakul alistada 2:1 FC Flora U21 tiimi. Kuigi Rocco Robert Shein viis Flora järelkasvumeeskonna 20. minutil juhtima, tõid Vändrale kolm punkti Kaarel Saaremetsa ja Martin Pärna tabamused vastavalt 22. ja 70. minutil. Eilses viimases kohtumises sai väärt võidu kirja FCI Levadia U21, kes alistas 0:1 kaotusseisust 3:1 Pärnu Jalgpalliklubi. Võitjate poolelt olid täpsed Oleksandr Safronov, Sergei Paništšev ning Marko Lipp.

Esiliiga 10. vooru mängud toimuvad vahemikus 5.-7. juuli. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.