05

10.2020

09:35

VIDEOD | Paide teenis Levadia vastu ülimalt väärtuslikud 3 punkti

Premium liigas peeti möödunud nädalavahetusel viis põnevat lahingut, kus sai näha kahte viiki ja kolme minimaalset võitu.

Nädalavahetuse esimeses kohtumises läksid vastamisi Tartu Tammeka ja Narva Trans. 301-pealise Tamme staadioni publiku ees tegid lähikonkurendid 0:0 viigi, mis jätab Tammeka hetkel 25 punktiga 6. kohale ja Transi 21 silmaga 7. positsioonile.

Teises laupäevases matšis teenis esimese liigavõidu üle nelja kuu Tallinna Kalev, kes suutis võõrsil 1:0 üle mängida FC Kuressaare. Kalev on nüüd 23 mänguga kogunud 12 punkti, mis annab neile tabelis endiselt 10. koha. Lähimast konkurendist Kuressaarest jäädakse hetkel maha veel 7 silmaga.

Pühapäevase mängupäeva alustuseks tegid Hiiu staadionil 1:1 viigi Nõmme Kalju ja TJK Legion. Kodumeeskond Kalju asus kohtumist küll 70. minutil tänu Pedro Victori väravale juhtima, kuid Legionile päästis viigipunkti Denis Vnukovi täpne penalti 82. minutil. Kalju jätkab nüüd 44 punktiga 3. tabelireal, Legion jagab 21 silma juures 7.-8. kohta.

Teises samaaegses kohtumises sai 2:1 võidu kirja tabeliliider FC Flora, kes mängis kodumurul üle Viljandi Tuleviku. Florakate eest olid vastavalt 36. ja 56. minutil täpsed Markus Poom ja Konstantin Vassiljev, Tuleviku auvärava lõi 90. minutil Kaimar Saag. Flora jätkab hetkel 58 punktiga tabeli tipus, Viljandi mehed hoiavad 29 punktiga 5. positsiooni.

Nädalavahetuse viimases kohtumises läksid vastamisi kaks medalipretendenti Paide Linnameeskond ja FCI Levadia. Kodumurul teenis väärtuslikud kolm punkti Paide, kellele tõi 1:0 võidu Deabeas Owusu Sekyere tabamus 73. minutil. Väärib ka mainimist, et 6 minutit varem oli Levadia Mark Oliver Roosnupu teise kollase kaardi tõttu vähemusse jäänud. Võidu järel jätkab Paide 48 punktiga 2. kohal, Levadia peab 41 silma juures leppima 4. tabelireaga.

Premium liiga 24. vooru mängud peetakse 17. ja 18. oktoobril. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.