05.2020

20:55

VIDEOD | Paide tegi Kuressaare vastu vigade paranduse, Legion üllatas võõral väljakul Kaljut

Premium liigas alustati täna 3. vooru mängudega.

Päeva esimeses mängus võttis Paide Linnameeskond koduplatsil vastu FC Kuressaare. Nädala algul Viljandi Tulevikule alla jäänud Paide tegi sedapuhku vigade paranduse, kui Siim Lutsu ja Edrisa Lubega väravatest 2:0 võit võeti. 3 vooruga on Paide nüüd kogunud kuus punkti, Kuressaare pole ainsa tiimina veel punktide arvet avanud.

Tänases teises mängus teenis klubi ajaloo esimesed punktid koduses kõrgliigas TJK Legion, kes suutis võõral väljakul 2:1 alistada kahekordse Eesti meistri Nõmme Kalju. Sealjuures pidi Kalju 21. minutist vähemuses mängima, kui punase kaardi teenis Vladyslav Khomutov. Legioni avavärava lõi Marek Šatov ning 80. minutil tegi skoori Artjom Artjunin. 86. minutil lõi Sander Puri Kalju auvärava, kuid viiki enam kodumeeskond päästa ei suutnud.

Homme peetakse Premium liigas kolm mängu. Kell 13.00 algavad Tartu Tammeka - Tallinna Kalev (otsepilt jalgpall.ee) ning Narva Trans - FC Flora (otse Soccernet.ee) lahingud. Kell 15.00 kohtuvad ETV2 telemängus Viljandi Tulevik ning FCI Levadia.