24

05.2018

09:26

VIDEOD: Pärnu Vaprus alistas võõrsil Kuressaare, intervjuud Zelinski ning Viiraga

Premium liigas teenis oma tänavuse hooaja esimese võidu Pärnu Vaprus, kes oli võõrsil 3:1 parem Kuressaare meeskonnast.

Kohtumist asus 9. minutil juhtima kodumeeskond Kuressaare, kelle poolt skooris Sander Laht. Vapruse poolt tõi 33. minutil tabloole viigiseisu Kristofer Kaasik ning 44. minutil asusid pärnakad juba juhtima, kui täpne oli Robyn Hallmere. Tõnis Vihmoja 53. minuti värav viis Vapruse juba 3:1 juhtima. Kuressaarel oli 75. minutil võimalus vahet vähendada, kuid penaltipunktile läinud Elari Valmase löögi suutis Pärnu väravavaht Richard Aland tõrjuda ning nii lõppeski mäng Vapruse 3:1 võiduga.

Magusa võidu võtnud Vapruse poolt sõnas peatreener Indrek Zelinski, et on hea meel selle üle, et meeskond tegi palju rasket tööd ja selle tulemuseks teeniti kolm punkti.

Kuressaare mängija Sander Viira nentis, et paraku suurem osa mängust möödus Kuressaare poolt tujutult ning see saigi otsustavaks.