24

08.2016

17:04

VIDEOD: Premium liiga 26. voor pakkus rohkelt väravaid

Premium liigas peeti 26. mänguvoor, mis pakkus väravaid igale maitsele. Kokku sahistati võrku 24 korral ning kahes kohtumises sai näha lausa 7 väravat.

Mäng Pärnu Linnameeskonna ja Sillamäe Kalevi vahel pakkus tõelise väravatesaju, kui Pärnusse sõitnud Kalev võõrustajatele ei halastanud ning võitis kohtumise 5:2. Sillamäe poolelt said jala valgeks viis erinevat mängijat, Pärnu väravad lõid Toomas Pent ja Henri Hanson.

Nõmme Kalju külastas Tallinna Levadiat ning naases sealt väärtusliku 2:1 võiduga. Levadia asus küll 17. minutil tänu Kevin Kauberi tabamusele juhtima, kuid Levadia kaitsjate eksimus kinkis Ats Purjele võimaluse viigistada, mille mees ka ära kasutas. Oma võiduvärava lõi Kalju esimese poolaja viimasel minutil, kui karistuslöögi järgses olukorras lükkas palli võrku Artjom Dmitrijev.

Tartu Tammeka võõrustas tabelinaabrit Narva Transi ning idavirulased teenisid 2:0 võidu, mis ühtlasi aitas neil ka tabelis Tammekast mööduda. Narva väravate autoriteks olid Artjom Škinjov ja Dmitrii Barkov.

Paide Linnameeskond näitas koduväljakul täielikku purustustööd, kui Rakvere Tarvas alistati lausa 7:0. Kaks väravat said kirja Sander Sinilaid ja Omar Elhussieny. Ühe tabamuse lisasid veel Vjatšeslav Zahovaiko, Taavi Rähn ja Jasper Uwaegbulam.

Vooru viimases kohtumises läksid vastamisi liider FC Infonet ning FC Flora. Imelist hoogu näitav Tallinna Flora suutis alistada ka tabeliliidri ja seda lausa tulemusega 3:0. Flora poolelt tegid skoori Markus Jürgenson, Rauno Sappinen ja Herol Riiberg.

FC Infoneti ja Tallinna FC Flora kohtumise väravaid näeb SIIT.