30

08.2016

11:06

VIDEOD: Premium liiga 27. vooru väravad

Premium liiga 27. voorus võis taas näha väravaterohkeid kohtumisi. Neljas kohtumises löödi vähemalt neli väravat.

Narva Trans sepistas suure üllatuse, kui koduväljakul võideti FC Levadiat 3:1. Esimese poolaja lõpuks juhtis Trans Kirill Nesterovi ja Rizvan Umarovi väravatest 2:0. Teise poolaja alguses lisas ühe tabamuse veel Roman Nesterovski. Levadia auvärava lõi mängu lisaminutitel Gando Biala.

Tartu Tammeka sõitis külla tabeli viimasele meeskonnale Rakvere Tarvale. Mängu algus oli väga resultatiivne, kui kuuendaks minutiks oli seis juba 1:1. Seejärel mõlema meeskonna hoog rauges ning Tammeka suutis alles 87. ja 90+4. minutil lüüa oma järgmised väravad.

Pärnu Linnameeskond võõrustas Paide Linnameeskonda ning pärast väravateta avapoolaega suutis Pärnu koduväljakul oma paremuse maksma panna tänu Henri Hansoni ja Toomas Penti tabamustele. Paide värava autoriks oli Juri Jevdokimov.

Nõmme Kalju ja FC Flora pakkusid tõelise põnevusmängu, kus kumbki meeskond sai kirja kolm väravat. Flora asus kohtumist juhtima ning avapoolajal jäi see ainukeseks tabamuseks. Teisel poolajal lisas Kalju omalt poolt kolm väravat ning Flora kaks ja mäng lõppes viigilise tulemusega.

Ainuke mäng, kus kumbki meeskond väravaid lüüa ei suutnud, oli Sillamäe ja Infoneti vaheline kohtumine. Häid võimalusi oli mõlemal pool ning pall ragistas ka väravaraame, ent kummagi meeskonna väravavahti üle mängida ei suudetud.