22

02.2021

12:26

VIDEOD | Superkarikaks valmistuvad meeskonnad võidutsesid Taliturniiril

Möödunud nädalavahetusel peeti Taliturniiri raames arvukalt kohtumisi, kui tippliigade võistkonnad jätkasid oma ettevalmistust uueks hooajaks. Superkarikale mängivad meeskonnad olid Taliturniiril oma vastastest üle.

Paide Linnameeskond alistas reedel Henri Anieri penaltist 1:0 Nõmme Kalju meeskonna ja FC Flora oli laupäeval Rauno Sappineni ja Konstantin Vassiljevi avapoolaja väravatest 2:0 parem JK Tammekast.

FC Kuresssaare tuli reede õhtul välja 0:1 kaotusseisust ja alistas 6:2 FC Flora U21 meeskonna. Kaks väravat said kirja nii Märten Pajunurm kui ka Mattias Männilaan. Kuressaare suutis 18. minutil Pajunurme penaltist viigistada, kuid jäi 23. minutil vähemusse, kui punase kaardi teenis Ranon Kriisa, kuid avapoolaeg võideti 3:1. Teisel poolaja kasvatati oma eduseisu veelgi ja kuigi Flora noored vähendasid kaotusseisu 2:4-le, siis lõpuks läksid saarlased oma teed.

Laupäeval peeti lisaks Tammeka – Flora mängule mitmeid põnevaid mänge. 2:2 viigistasid nii Vändra JK Vaprus – Pärnu Jalgpalliklubi kui ka Nõmme Kalju FC U21 – JK Tallinna Kalev U21. Mõlemal juhul jagus põnevus viimaste sekunditeni, sest Vändra suutis viigistada kohtumise viimasel minutil ning Tallinna Kalevil õnnestus teisel poolajal tulla välja 0:2 kaotusseisust.

Läänemaa JK alistas Karmo Einmanni ja Juhan Jograf Siimu avapoolaja tabamustest 2:1 Harju JK Laagri, kelle ridades sai teisel poolajal värava kirja vigastuspausilt naasev Magnar Vainumäe. Premium liigas 47 mänguga 10 väravat löönud Vainumäe viimane ametlik mäng meistrivõistlustelt pärineb 2018. aasta 1. septembrist.

Samal päeval toimus ka kaks väga ühepoolset mängu, kui Viimsi JK mängis JK Legion U21 võistkonna üle tulemusega 8:0. Võitjate ridades lõi neli väravat Oscar Ollik. Legioni esindusmeeskond oli pärast 2:1 võidetud avapoolaega lausa 7:2 parem Maardu Linnameeskonnast. Kübaratriki sai kirja Aleksandr Šapovalov.

Eilsetes mängudes alistas FC Tallinn 4:1 Võru FC Heliose ja FCI Levadia U21 oli 2:1 parem Ida-Virumaa FC Alliance võistkonnast.