11

03.2020

09:26

VIDEOD | Tipneri karikavõistlustel pääsesid poolfinaali Narva ja Elva

Teisipäeva õhtul peeti Evald Tipneri karikavõistlustel kaks veerandfinaali, kui Hiiu staadionil toimunud mulluste finalistide heitluses alistas JK Narva Trans 0:1 kaotusseisust 2:1 Nõmme Kalju FC. Teisest veerandfinaalist pääses edasi FC Elva, kes oli parem JK Järve U21-st.

Pärast väravateta lõppenud avapoolaega läks Kalju 52. minutil kohtumist Sander Puri väravast juhtima, kui kogenud poolkaitsja jõudis esimesena Andreas Vaikla poolt pillatud pallile. Seitse minutit hiljem tõi Irie (pildil) tabloole viiginumbrid, kui leegionär suutis karistualas palli endale osavalt ette mängida ning täpse löögiga Marko Meeritsa seljataha saata. Transi võiduvärava lõi 77. minutil suurepärase kauglöögiga Aleksandr Zakarliuka.

Nelja parema sekkas pääses Esiliigas palliv FC Elva, kes mängis koduväljakul 3:1 üle Kohtla-Järve JK Järve U21 võistkona. Kuni 81. minutini oli seis 1:0, kui avapoolaja ainsa värava eest hoolitses Kristo Kolesnitšenko, kes lahendas ära 1-1 olukorra pärast Kaarel Tinni suurepärast läbisöötu. 80. minutil kahekordistas meeskonna eduseisu Veiko Maidla. Kuigi Järve U21 tuli 88. minutil mängu tagasi tänu Artur Salmuse väravale, lõi Kohtla-Järve kolmandal lisaminutil omavärava ning Elva 3:1 eduseisul kõlas kohtumise lõpuvile.

Täna peetakse Tipneri karikavõistlustel samuti kaks veerandfinaali, kui Tartu JK Tammeka võõrustab Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul Tallinna FC Florat ning Võru FC Helios (Esiliiga B) võtab kohalikul kunstmurul vastu JK Tallinna Kalevi. Tammeka - Flora mängu näeb otsepildis Soccernet.ee portaalis, Helios - Kalev matšile saab kaasa elada jalgpall.ee-s. Mõlema kohtumise avavile kõlab kell 19.00.